17.3 C
Brno
Pondělí, 5 června, 2023

Ako býva Vlastina Svátková

Date:

O svojom životnom prerode a o tom, ako ju zmenili dve manželstvá, rozpráva dnes už s nadhľadom. Herečka Vlastina Svátková, pôvodom z Myjavy, ktorá sa pustila aj do písania, módneho návrhárstva a šperkárstva, vychováva troch synov a má jasno: „Nová Vlastina ma baví. A tá stará sa čuduje, ako sa pri svojom vtedajšom nastavení mysle mohla dožiť štyridsiatich!“[1].

Zoznámenie s Vlastinou Svátkovou a jej životným štýlom

Herečka Vlastina Svátková (40) je známa nielen pre svoj talent a krásnu, porcelánovú tvár, ale aj pre svoj štýl. Ako sa týka módy, tak aj dizajnu. Teraz svojim fanúšikom poskytla letmý pohľad do svojho domova. ktorý všetkých doslova a do písmena uchvátil[2].

Kto sleduje herečku Vlastinu Sviatkovú na Instagrame, dobre vie, aké harmonické je jej nové bývanie v domčeku za Prahou. Zrekonštruovala ho podľa svojich predstáv a žije tu so svojimi tromi synmi. Ešte ste nemali šancu ho vidieť? Poďte s nami na návštevu. Pastvu pre oko aj dušu neponúka len dom, ale aj krásna záhrada. Výhľad je do nej z mnohých miestností a herečkina rodina tu rada pozoruje západy slnka. Aké dizajnové skvosty vo vnútri aj v záhrade nájdete a kde Vlastina Svátková nakupuje dekorácie? [3].

Popis bytu či obydlia Vlastiny Svátkovej

Pokoj na dedine za Prahou našla Vlastina vo svojom krásnom dome a ako sama hovorí „z človeka sa stane vlk samotár“. „Bola to zásadná zmena, pretože človek ide naozaj za Prahu, to znamená, že všetci, čo žijú v Prahe, už to majú ďaleko. Nechce sa im chodiť na návštevy a nechce sa im volať taxíka a korytnačky, takže sa odstrihneš od väčšiny ľudí a staneš sa vlkom samotárom. Samozrejme môžeš jazdiť do centra ty, ale to sa ti tiež nechce, a vlastne ti to ani nevadí. Zvykneš si na to ticho a pokoj a dedinu, kde máš poštu a jedny potraviny, deti do školy chodia pešo a je to vlastne v poriadku,“ prezradila Vlastina pre lp-life.

Nahliadnutie do zvykov a rutín slávnych osobností vrátane Vlastiny Sviatkovej

Takže ja mám svoje opatrné nastavenie a do žiadnej pripútanosti sa už nevrhám, ale nehovorím, že to niekomu nemôže fungovať a vyhovovať. Je asi dokonca dôležité zažiť úplné odovzdanie sa a dôveru bez zrady a sklamania. Akurát ja si budem už dávať pozor veľmi dlho a budem posilňovať svoju stabilitu, aby som sa zvládla postarať o seba a deti, či som sama, alebo s niekým[1].

V mojom prípade nenápadne, ani som si to nevšimla. Bol to kamarát, ktorý mi prišiel pomôcť zložiť nábytok, rozložiť stôl, presťahovať ťažké veci, keď som pracovala, uvaril mi večeru. Bol u mňa stále častejšie a teraz neviem, či preto, že som stále potrebovala chlapskú ruku na baraku, alebo si on hľadal zámienku, aby za mnou mohol prísť[1].

Porovnanie životného štýlu slávnych ľudí so životným štýlom Vlastiny Svátkovej

Najviac ma fascinuje to, že rozhodne nie je rovnaká ako pred troma piatimi rokmi. Vidím ten posun a premenu. Pre mnoho ľudí to môže byť nepríjemná zmena, pretože už nie som taká otvorená, milá, ochotná, zdieľajúca. Intenzívne vnímam svoje hranice, a akonáhle na nich niekto začne brnkať a skúša sa s nimi hrať, reagujem a bránim ich. Asi ešte dosť neohrabane a blbo[1].

Funguje aj zrkadlenie. V určitých vzťahoch sa nejako správame, nejako reagujeme na partnera a potom v ďalšom vzťahu stretneme človeka, ktorý sa chová ako my predtým a je nám to nepríjemné. Zrkadia nám nás samých, a keď si to uvedomíme, poučenie je veľké a prospešné. Každý máme svoje vlastné témy, strachy a vo vzťahoch sa to dá krásne trénovať a pracovať na tom, čo nás celoživotne trápi[1].

Pre mňa nie, aj keď je to zaujímavé pozorovať a obdivujem, že toto niekto dáva. Obdivujem v dobrom slova zmysle. Vo výsledku dať slobodu je veľkým dôkazom lásky. Lepšie je, keď je k nám partner úprimný a na rovinu nám povie, ako to má, ako keď nás celý život podvádza a oklamá a my žijeme v ilúzii, že je všetko v poriadku. Nie som typ človeka, ktorý má potrebu súdiť a hodnotiť a hovoriť niekomu, ako a s kým má žiť[1].

  1. https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-vlastina-svatkova-vystoupila-jsem-ze-sve-celozivotni-naivity-40416508 Zpřístupněno 2023-03-29
  2. https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/715869/harmonicke-bydleni-vlastiny-svatkove-nedelam-zasadni-bordel.html Zpřístupněno 2023-03-29
  3. https://www.prozeny.cz/clanek/bydleni-tipy-pro-interier-okouzlujici-dum-v-tiche-zahrade-a-prostor-pro-dusi-vlastiny-svatkove-86775 Zpřístupněno 2023-03-29
  4. https://www.svetzeny.cz/celebrity/vlastina-svatkova-se-pochlubila-bydlenim-ktere-proslo-kompletni-renovaci-nova-kuchyne-ale Zpřístupněno 2023-03-29

Reklama

magazin

Nejnovější články

Další články autora
SUPER LIVING

Výkopové práce už vás nemusia trápiť. Stačí osloviť skúsenú firmu

Výkopové práce a zemné práce patria nielen v Bratislavskom...

Chystáte sa na rekonštrukciu kúpeľne? Poradíme vám, čo práve frčí

Plánujete rekonštrukciu kúpeľne alebo budete zariaďovať novú kúpeľňu v...

8 tipov na organizáciu domácnosti, ktoré zmenia váš pohľad na upratovanie

Efektívne usporiadanie domácnosti je beh na dlhú trať. Človek...

5 dôvodov, prečo sa vo vašom domove necítite dobre

Máte niekedy pocit, že váš domov nevyzerá podľa vašich...