17.3 C
Brno
Pondělí, 5 června, 2023

Kde hľadať spoľahlivý a kvalitný servis vyhradených technických zariadení?

Date:

Či chceme, alebo nie, všetky vyhradené technické zariadenia sa svojou pravidelnou prácou a činnosťou opotrebovávajú. Tiež ale podliehajú najrôznejším vonkajším vplyvom, čo následne môže ovplyvniť ich funkčnosť a podávaný výkon. Je preto potrebné vykonávať zákonom dané odborné revízie aj pravidelné servisné prehliadky.

Bezpečná a spoľahlivá prevádzka vyhradených technických zariadení

Aby bola zachovaná bezpečná a spoľahlivá prevádzka, je nutné u vyhradených technických zariadení vykonávať zmienené zákonom dané odborné revízie, ale aj servisné prehliadky, ktoré majú preventívnu funkciu. Tiež pomáhajú predísť poškodeniu väčšieho rozsahu. Pravidelný servis priemyselných zariadení môžeme ušetriť náklady vo vysokých čiastkach, ktoré by vznikli pri rozsiahlych opravách, alebo celkovou výmenou zariadenia.

K overeným a skúseným poskytovateľom takého servisu patrí Slovenská revízna a servisná spoločnosť z Bratislavy. Servis priemyselných zariadení vykonáva odborne vyškolený tím servisných technikov spoločnosti. Zaistí všetkým vašim strojom a zariadeniam úplnú spoľahlivosť. O bezproblémový chod strojov a zariadení sa bude starať nielen počas celej prevádzky, ale aj po ukončení záručnej doby, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Spoľahnúť sa môžete na pravidelné servisné prehliadky elektrických, plynových a talkových zariadení, odbornú montáž, opravy, záručný a pozáručný servis pri všetkých týchto druhoch zariadení. V prípade, že je potrebné zohnať náhradné diely, urobí to.

Servis elektrických, plynových aj tlakových zariadení

Servis priemyselných zariadení si vyžaduje starostlivosť správe vyškolených pracovníkov. Pri elektrických zariadeniach hovoríme napr. o montáži, oprave a výmene vypínačov, zásuviek, osvetlenia, prúdových chráničov, ističovej skrinky, elektroinštalácie… Pri plynových zariadeniach ide o spustenie plynových zariadení do prevádzky, montáž, demontáž, opravu a výmenu kotlov, servis kotlov…

Viac informácií nájdete na srss.sk, alebo tsub.sk.

Reklama

magazin

Nejnovější články

Další články autora
SUPER LIVING

Výkopové práce už vás nemusia trápiť. Stačí osloviť skúsenú firmu

Výkopové práce a zemné práce patria nielen v Bratislavskom...

Chystáte sa na rekonštrukciu kúpeľne? Poradíme vám, čo práve frčí

Plánujete rekonštrukciu kúpeľne alebo budete zariaďovať novú kúpeľňu v...

8 tipov na organizáciu domácnosti, ktoré zmenia váš pohľad na upratovanie

Efektívne usporiadanie domácnosti je beh na dlhú trať. Človek...

5 dôvodov, prečo sa vo vašom domove necítite dobre

Máte niekedy pocit, že váš domov nevyzerá podľa vašich...