8.8 C
Brno
Čtvrtek, 30 března, 2023

Umelé stromy netreba polievať, zastrihávať ani presádzať. Vyberte si do interiéru aj exteriéru

Date:

Ak máte radi pohľad na zelenajúce sa stromy, možno by ste si ich radi zaobstarali do interiéru, ale bojíte sa ich opadávania i postupného rastu a zatienenia veľkého priestoru. Riešením pre priestory vnútorné aj vonkajšie je nákup umelých stromov, ktoré na prvý pohľad vôbec nerozoznáte od tých skutočných. Či už chcete umelé stromy kvitnúce, ihličnaté, exotické, alebo napríklad listnaté, tieto aj mnohé ďalšie nájdete na florum-shop.sk.

Obľúbené umelé buxusové gule

Buxus patrí po veľmi dlhú dobu k obľúbeným stromčekom. Pokiaľ máte domov ladený do moderného štýlu, budú sa vám do neho skvele hodiť umelé buxusové gule. Ide o umelý buxus, ktorý je UV odolný, teda farebne stály, a taktiež odoláva vode a mrazom. Pokiaľ ho umiestnite von, je aj tak dobré ho pre všetky prípady na zimu schovať, alebo aspoň prikryť. Gule môžu mať priemer od 12 – 38 cm, z piatich variant si určite vyberiete. Florum-shop.sk ich dodáva založené a naaranžované, teda našuchorené, stačí ich len postaviť tam, kde ich chcete mať. Sú ideálne na kombináciu s vysokými a úzkymi kvetináčmi, ktoré sú aktuálne veľmi trendy.

Mať doma vyrastený strom…

…je pre mnohých upokojujúce, zvlášť, keď ho postavíte tak, aby ste naň videli pri relaxácii v kresle alebo kdekoľvek, kde ste radi a často. Stromy s výškou okolo 250 cm ponúkajú mnoho možností, ako ich využiť. Môžete ich postaviť samostatne a získať tak dominantný prvok v miestnosti, ale vybrať môžete aj tipy, ktoré sa skvele hodia ako optický predel oddeľujúci priestor v miestnosti určený na jednu činnosť od priestoru v miestnosti určeného na inú činnosť.

Oddeliť kuchyňu s jedálňou od obývačky môže opticky napr. umelý strom bambusový plôtik s výškou 240 cm a dĺžkou 100 cm. Na želanie je možné vyrobiť aj iný rozmer tohto plôtiku.

Veľké stromy do interiéru i exteriéru, vrátane tých vyššie menovaných, ale aj umelé kvety, umelé bonsaje, umelé živé ploty a mnohé iné, nájdete na florum-shop.sk.

Reklama

magazin

Nejnovější články

Další články autora
SUPER LIVING

Test ProtonVPN Free verzus McAfee Safe Connect VPN: V čom je ktorá lepšia?

Ktorá VPN ponúka viac, Proton VPN Free, alebo Froot?...

Dobré rady, ako v kuchyni ušetriť desiatky eur

Rozumne hospodáriť bolo trendom vždy, nielen v období extrémne...

Počas dovolenky v Trenčíne si užijete zábavu, spoznáte históriu a doprajete si výbornú nielen slovenskú kuchyňu

Zostávate počas tohtoročnej letnej dovolenky na Slovensku a hľadáte...

Kamene na očistu tela

Ak chcete očistiť svoje telo a detoxikovať organizmus vyskúšajte...